Wallpapers

Wallpapers package II.

10. června 2015 v 23:37 | WO-G Tým/Michael
Přísahám, že tohle je poslední várka PC tapet, neboť mě už fakt nebaví :D Takže tak trochu navazuji na Verushku - pět tapet na téma Draculy + jedna bonusová v podobě Christine a Meg z Fantoma opery... Abych řekl pravdu, nejsem z nich odvázanej a moc se mi nelíbí, ale co už.. Třeba někoho potěší :) Pro zhlédnutí stačí kliknout na obrázek níže :)

Wallpapers - mix

9. června 2015 v 11:33 | WO-G Tým/Verushka
Tak tady jsou ty tapety.. potřebovala jsem se prostě lehce odreagovat, tak tady mám pro Vás čtyři tapety.. Na první je pár Adriana a Dracula (Kamila Nývltová a Daniel Hůlka) z muzikálu Dracula, další dvě jsou stejné jen v jiném barevném provedení a na nich je pro změnu Sandra s Draculou a taktéž Kamila Nývltová a Daniel Hůlka.. No a poslední je se zpěvačkou Monikou Absolonovou tentokráte v civilu neboli z jejího koncertu :)
- pro zobrazení klikněte na miniaturu...

tapeta001.png tapeta002.png tapeta003.png tapeta004.png

Wallpapers package

19. května 2015 v 22:32 | WO-G Tým/Michael
Ano, ano.. zázrak se stal a po několika měsících i já přidávám menší článek, který může být pro někoho brán jakožto taková menší omluva ve formě čtrnácti muzikálových tapet.. po rozkliknutí odkazu (viz. obrázek) si můžete stáhnout z grafického portfolia tapety muzikálů jako jsou Evita, Fantom opery, Baron Prášil, Dracula či 3M... a co se týče mé aktivity na blogu - bohužel nemám čas (vysokoškoláci jistě pochopí), ale budu se snažit otevřít objednávky co nejdříve ;-)

Wallpaper mix

2. února 2015 v 22:31 | WO-G Tým/Michael
Opět se pro dnešek hlásím s tapetami! :D Asi mě chytla tvořivá nálada, tak proč toho nevyužít? Tentokrát je to mix - na první je muzikál Tři mušketýři, druhý je se zpěvákem Raminem Karimloo, třetí pak s postavami Sohphie (Petra Vraspírová) a Skyem (všechny alternace) z muzikálu Mamma Mia!

Wallpaper with Fantom opery

2. února 2015 v 10:07 | WO-G Tým/Michael
Tak dnešek začneme tapetou s muzikálem Fantom opery - k vidění je zejména Christine Daaé a Raoul - vikomt de Changy, ale sem tam se vyskytne samotný Fantom :-D

Wallpaper with Fantom and Christine

14. prosince 2014 v 0:09 | WO-G Tým/Michael
Tak když už jsme dneska u toho Fantoma, není od věci sem přidat ještě jednu mojí tapetu s tímto muzikálem. Ovšem tentokrát je s Christine a Fantomem :)

Wallpaper with Octavia and Octavian

28. listopadu 2014 v 23:03 | WO-G Tým/Michael
Tak po dlouhé době jsem se dokopal k tomu, abych vytvořil novou PC tepetu :D A nenapadlo mě jiné téma než Kleopatra, která v současné době vládne v DB ;) Na tapetě tak můžete vidět dvě mé oblíbené postavy z tohoto muzikálu, intrikána Octaviana (T. Trapl) a křehkou Octavii (Z. Trvalcová)... :)

Wallpaper with Zdenka Trvalcová

10. října 2014 v 23:18 | WO-G Tým/Michael
Opět výtvor se Zdenkou, tentokrát však tapeta :D A předem se omlouvám za tu modrou, ale nevím proč, já jí pořád používám :D

Wallpaper with musical Fantom Opery

6. října 2014 v 22:45 | WO-G Tým/Verushka
Dobře, Fantom je opravdu populární dílo a já ho absolutně nemůžu dostat z hlavy :D A protože jsem si připadala, že jsem tu minulou tapetu příšerně odflákla, tak tady je ještě jedna a snad tentokrát lepší :)

Wallpapers with musicals Fantom Opery and Kleopatra

1. října 2014 v 22:17 | WO-G Tým/Verushka
Mám tady dvě tapety.. No ani pořádně nevím co k nim napsat.. Ta s Kleopatrou je už staršího data, protože jsem na ni tak trochu zapomněla. No a Fantom s Christine jsou trochu čerstvější.. :)

 
 

Reklama