2. Aktuálka

7. září 2015 v 19:32 | WO-G Tým/Verushka |  Actualities

Druhá aktuálka aneb shrnutí informací tady na blogu.

• jak jste si jistě všimli, tak je nastavený nový design, takže k němu už se vyjadřovat nebudu.
• další novinkou je u nás nový objednávkový formulář. Vzhledem k tomu, že tak nějak s tzv. "znovuotevřením" blogu opět zprovozňuji objednávky, tak v záhlaví layoutu najdete již fuknční odkazy. Stejně tak tomu je i v menu. Ovšem dávajete si pozor, aby jste vše pečlivě vyplňovali a důležitá věc - objednávky otevírám pouze já (Verushka), nikoliv i Michael.

rádi bychom do našeho grafického týmu přibrali dalšího grafika/grafiky. Ještě jsme se úplně nerozhodli kolik přesně, ale víc jak dva to nebude. Ne že by byl určitě enormní zájem, ale přeci jen toto musíme zmínit..
- a co udělat pro přihlášení? Stačí zaslat e-mail na adresu worldof-graphic@seznam.cz, kde uvedete něco málo o sobě (jak se jmenujete, proč se chcete zrovna na našem blogu stát grafikem, jak dlouho děláte grafiku) a samozřejmě nezapomeňte připojit i nějakou ukázku vaší tvorby či odkaz na ni...

Díky za pozornost a dnes večer ještě přidám ten jeden slibovaný design. A pokud máte zájem o nějakou grafiku, kterou by jste tady na blogu rádi viděli, tak neváhejte a pište nápady do komentářů ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama