Červen 2015

Wallpapers package II.

10. června 2015 v 23:37 | WO-G Tým/Michael |  Wallpapers
Přísahám, že tohle je poslední várka PC tapet, neboť mě už fakt nebaví :D Takže tak trochu navazuji na Verushku - pět tapet na téma Draculy + jedna bonusová v podobě Christine a Meg z Fantoma opery... Abych řekl pravdu, nejsem z nich odvázanej a moc se mi nelíbí, ale co už.. Třeba někoho potěší :) Pro zhlédnutí stačí kliknout na obrázek níže :)


Wallpapers - mix

9. června 2015 v 11:33 | WO-G Tým/Verushka |  Wallpapers
Tak tady jsou ty tapety.. potřebovala jsem se prostě lehce odreagovat, tak tady mám pro Vás čtyři tapety.. Na první je pár Adriana a Dracula (Kamila Nývltová a Daniel Hůlka) z muzikálu Dracula, další dvě jsou stejné jen v jiném barevném provedení a na nich je pro změnu Sandra s Draculou a taktéž Kamila Nývltová a Daniel Hůlka.. No a poslední je se zpěvačkou Monikou Absolonovou tentokráte v civilu neboli z jejího koncertu :)
- pro zobrazení klikněte na miniaturu...

tapeta001.png tapeta002.png tapeta003.png tapeta004.png

Ordered graphic for Azano

9. června 2015 v 11:11 | WO-G Tým/Verushka |  Other graphic
Omlouvám se, že to tak trvalo, ale když člověk řeší nějaké problémy, tak opravdu nemá náladu si ještě večer sednout k pc a dělat nějaké objednávky.. jinak abych byla upřímná to moc růžově nevidím ani s objednanýma layoutama. Vyloženě na ně nemám náladu a popravdě to ani nejsou témata, na která bych měla inspiraci...
Za to jsem se pro zlepšení nálady pustila do nějakých tapet, takže je sem později taky přihodím :)

- objednávku nalezneš v celém článku :)