Leden 2014

RULES!!

4. ledna 2014 v 23:08

Dalo by se říci, že tento článek je menším seznamem pravidel tohoto blogu. Takže pokud chceš zůstat na tomto blogu a cokoliv tu dělat, přečti si prosím toto:

OBJEDNÁVKA DESIGNŮ A GRAFIKY
• Když si cokoli na blogu objednáváš vždy vyplň formulář řádně.
Objednaný design si na blogu musíte nechat alespoň dva týdny. Né že bychom vás chtěli nutit, ale když už nám to dalo nějakou práci (a že nebyla jednoduchá), tak čekáme, že u vás nějakou dobu vydrží.
• Na designu nebudete nic upravovat, měnit či cokoli používat na jinou grafiku
• Neradi bychom, aby jste nás bombardovali otázkami typu "kdy to bude" - stav objednávky najdete v menu a nebo jednoduchá odpověď: až to bude. Když se jednou či dvakrát slušně zeptáte, tak problém není a nebude, ale v rámci slušnosti a možností...
• Cokoli co se jakékoli naší grafiky týče - musíte uvádět vždy zdroj!
• Témata na layouty: něděláme na žádné rpg ani pc hry... pouze celebrity, filmy, seriály a muzikály!!

BLOG
• Byli bychom rádi, kdybyste nás nikterak neuráželi, nenapadali a vyjadřovali se zde pouze slušně.
• Když se vám naše grafika nelíbí, tak ji v komentářích neurážím, ale prostě sem na ten blog nelezu.


Děkujeme za pochopení,
Váš grafický tým WORLDOF-GRAPHIC

Seznam fanoušků našeho blogu

4. ledna 2014 v 21:22

Zde najdete kompletní seznam fans našeho blogu, za které moc děkujeme :)


About us

4. ledna 2014 v 21:19

Tak nejprve mi dovolte představit náš blog. Tento blog je zaměřen na grafiku - najdete zde například avatary, animace, blendy, wallpapery, layouty apod. Samozřejmě děláme grafiku co napadne nás, ale také si ji můžete u nás objednat. Budou probíhat i různé soutěže o grafiku, takže pokud bychom vás například nevybrali (nebo se nám nelíbilo téma), tak můžete vyhrát soutěž, ze které budeme plnit všechna přání :)

No a teď něco málo o nás:

Verushka - Ahoj, jmenuji se Veronika a jsem"zakládající článek" tohoto blogu. Grafické tvorbě se věnuji něco málo okolo 4 let. Vesměs jsem tvořila spíše v duchu muzikálů, ale poslední dobou se věnuji i takové obyčejnější tématice jako jsou celebrity,filmy, seriály apod. :)

Michael - Ahoj ;) Jmenuji se Michael a jsem druhým grafikem blogu. Mou zálibou je "grafičení", kterému se věnuji něco přes 3 roky. Doposud jsem tvořil grafiku především na muzikálová témata, ale jak se říká: změna je život! :)